• А
 • Б
 • В
 • Г
 • Д
 • Е
 • Ж
 • З
 • И
 • К
 • Л
 • М
 • Н
 • О
 • П
 • Р
 • С
 • Т
 • У
 • Ф
 • Х
 • Ц
 • Ч
 • Ш
 • Э
 • Ю
 • Я
 • A
 • B
 • C
 • D
 • E
 • F
 • G
 • H
 • I
 • J
 • K
 • L
 • M
 • N
 • O
 • P
 • Q
 • R
 • S
 • T
 • U
 • V
 • W
 • X
 • Y
 • Z
 • #
 • Текст песни Elvana Gjata ft Flori - Kuq e zi

  Просмотров: 37
  0 чел. считают текст песни верным
  0 чел. считают текст песни неверным
  Тут находится текст песни Elvana Gjata ft Flori - Kuq e zi, а также перевод, видео и клип.

  ALBANI: SHAKO HOXHA, çfare po ndodh realisht, na thuaj diçka... Ti je aty prane, e ke pare me mire se çfare ka ndodhur. çfare ishte ai, ai flamur? Ajo banderole apo çfare mund ta quajme, qe valvitet tek ai mini-helikopter te themi?

  SHAKO HOXHA: Ai ishte flamuri me i bukur ne bote ALBAN!! [jehone]

  Jemi ne, jemi ne
  Vijme nga trojet tona
  Nuk na ndan dot askush, fluturon shqiponja.
  Po therret toka jone , lisat edhe malet
  Se ne jemi nje komb Shqiperi e madhe

  Une Jam kuq e zi , kuq e zi
  Jam une dhe ti , kuq e zi
  Me gjithe zemer te kemi sot
  O flamuri me i bukur ne bote
  Me gjithe zemer te kemi sot
  O flamuri me i bukur ne bote

  Jemi nje force, jemi nje gjak
  Asnjeher nuk ike
  Jemi ne jemi ne
  Shqiperi etnike
  Po therret toka jone , lisat edhe malet
  Se ne jemi nje komb Shqiperi e madhe

  Une Jam kuq e zi , kuq e zi
  Jam une dhe ti , kuq e zi
  Me gjithe zemer te kemi sot
  O flamuri me i bukur ne bote
  Me gjithe zemer te kemi sot
  O flamuri me i bukur ne bote

  Jam kuq e zi , kuq e zi
  Jam une dhe ti , kuq e zi
  Me gjithe zemer te kemi sot
  O flamuri me i bukur ne bote
  Me gjithe zemer te kemi sot
  O flamuri me i bukur ne bote

  Опрос: Верный ли текст песни?
  ДаНет